Szkolenia JIRA są niezwykle przydatne

Szukasz szkolenia JIRA? Znasz oprogramowanie JIRA? Jeśli nie, to koniecznie przeczytaj ten tekst.

Co to jest JIRA?

JIRA – czyli zamknięte oprogramowanie firmy Atlassian. Oprogramowanie pozwala na śledzenie błędów i na zarządzanie projektami. JIRA jest łatwym i intuicyjnym narzędziem. Oprogramowanie jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym firmom. JIRA pozwala na wybieranie spośród setek dodatków dostępnych na Atlassian Marketplace, dzięki którym możesz jeszcze lepiej dostosować system do swoich potrzeb. Atlassian JIRA jest systemem o szerokim spektrum zastosowań, a szkolenie pomaga spojrzeć na oprogramowanie z wielu stron. Szkolenie jest adresowane głównie dla osób, które pełnią lub będą pełnić rolę administratorów JIRA oraz administratorów IT, zajmujących się konserwacją i monitorowaniem systemu.

Jaką wiedzę możesz zdobyć dzięki szkoleniom JIRA?

szkolenia JIRA to m.in:
– zapoznanie ze sposobem instalacji
– zapoznanie ze sposobem aktualizacji
– zapoznanie ze sposobem archiwizacji
– zapoznanie z monitorowanie systemu
– tworzenie kopii zapasowej
– przedstawienie roli i lokalizacji poszczególnych elementów
Podczas szkolenia nauczysz się jak używać oprogramowania JIRA, aby usprawnić pracę. Przekazujemy informację, które szybko zaangażują zespół do pracy, podniosą produktywność i efektywność. Poza tym zostaną wyjaśnione główne założenia oprogramowania oraz przydatne funkcje, które pozwolą Ci usprawnić prace. Kolejny krok to omówienie typów projektów (obsługa zgłoszeń i zadań), a także zarządzeni użytkownikami (uprawnienia administracyjne, użytkownicy, grupy, role).
Oprogramowanie JIRA ma naprawdę szerokie zastosowania i nawet osoby biegłe w tym programie nie znają ich wszystkich. Przeprowadzenie szkolenia ułatwi i usprawni prace administratorom. Szkolenia są bardzo potrzebne, aby podnieść kwalifikacje pracowników oraz, żeby mieć większe szanse na awans. Ponadto, szkolenia JIRA są prowadzone w różnych formach, często są zadania grupowe, które integrują zespół i uczą pracy zespołowej. Na tego typu szkoleniach bardzo często możemy liczyć na posiłek w cenie albo chociaż na skromny poczęstunek.